Telefon:
94 721 3000
E-mail:
biuro@audio-marketing.pl
Opis zdjęcia „Wystarczą tylko minuty aby przekonać się jak skutecznie wykorzystać przestrzeń dźwiękową. Pozostaną lata aby czerpać z niej zyski.”

Submenu

Fakty

Dobrze dobrana muzyka sprzedaje

Właściciele dobrych sklepów i zakładów usługowych wiedzą nie od dziś, że muzyka podnosi sprzedaż, ale odtwarzając ją powinni pamiętać o obowiązkowych opłatach na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

czytaj więcej

Wyobraźnia na usługach reklamy

Reklamy mają na celu skłonić konsumenta do wyboru produktu i jego kupna. Twórcy reklam posługują się rozmaitymi środkami oddziaływania.

czytaj więcej
Muzyka w sklepieMuzyka w sklepie
Muzyka w hoteluMuzyka w hotelu
Muzyka w galeriiMuzyka w galerii
Muzyka w kawiarniMuzyka w kawiarni

Audiomarketing to świadome oddziaływanie na klienta (konsumenta), pewien rodzaj terapii muzycznej w celu stworzenia specyficznego klimatu w miejscu sprzedaży, związanej z emisją odpowiednio dobranej, przygotowanej, sprofilowanej muzyki (w tym bloku programowego - muzycznego) w połączeniu z przekazem odpowiednich informacji, komunikatów reklamowych, spotów, ogłoszeń, których treść wpływa pozytywnie na podejmowane przez klienta decyzje o zakupie towaru lub conajmniej stanowi podstawowe, a niekiedy jedyne,często najskuteczniejsze źródło informacji. Dźwięk towarzyszący w miejscu sprzedaży, w którym przebywa konsument wpływa na niego niezwykle pozytywnie, silnie utrwala markę firmy w świadomości klienta oraz zachęca tym samym do ponownych odwiedzin.

Doskonałym przykładem Audiomarketingu są markety, hipermarkety, galerie handlowe, hale targowe oraz obiekty wielkopowierzchniowe. Obszar nagłaśnianego obiektu staje się centralnym miejscem informacyjnym dla konsumenta, poprzez wszelkie działania reklamowe, przy jednoczesnym stonowaniu przekazu informacyjnego oraz odpowiedni dobór formatu muzycznego.

Co wyróżnia Audiomarketing od standardowych form odtwarzania utworów?

 • Przede wszystkim Technologia: cyfrowa. Nie wiążemy klientów jakimkolwiek sprzętem "audio" - nie instalujemy serwerów, stacji roboczych, dodatkowych komputerów, maszyn, odtwarzaczy, musicboxów, playerów czy szaf grających! Nie dostarczamy upgradowanych płyt CD, nie musisz sam aktualizować bazy. Wystarczy niewielki cyfrowy odbiornik satelitarny. Za darmo.

 • Argumenty: Odpowiedz sobie na pytanie: Dlaczego mam skorzystać z ofery innej niż ta którą proponujemy właśnie my - Skoro zamierzony efekt będzie dokładnie taki sam - przy założeniu planu minimalnego. My jednak - Oferujemy znacznie więcej. Forma oraz dokładny charakter programu stanowi know-how, które przedstawiamy klientowi wyłącznie osobiście.
 • Nie sprzedajemy czasu antenowego! Skorzystaj z pełnej Oferty, promuj to co uważasz za słuszne. Reklamuj to, co konieczne. Bez limitów i restrykcji. W dodatku opłacaj usługę...taniej.
 • Jakość! - Stabilność i niezawodność jest potęgą, których granice wykorzystania są bardzo szerokie. Możliwości, jakie Oferuje cyfrowy przekaz satelitarny zastępują rozwiązania przestarzałe, eliminują sprzęt, zapewniają minimum kosztów instalacyjnych, bardzo atrakcyjne warunki współpracy przy zachowaniu bezwzględnej, wysokiej jakości dostarczanego programu. Jakość sygnału oraz sposób jego dostarczenia zastępuje jakiekolwiek inne rozwiązania "stacjonarne".
  Nie daj się zwieść innym pompatycznym i nie popartym fachową wiedzą wywodom oraz chwytom czysto marketingowym, które z faktami nie mają nic wspólnego - Zarządaj argumentów i wreszcie... Przekonaj się. Dostęp oraz uruchomienie programu demonstracyjnego to nasz standard.
 • Nie pośredniczymy. Nie opłacamy zbędnej kadry. Nasz Jeden specjalista zastępuje pięciu innych. W praktyce tworzyliśmy wizerunek kilku znanych stacji radiowych (jednej z nich do dziś). Nie prezesujemy, bezpośrednio każdy z nas ma swój praktyczny udział w projekcie. To nas wyróżnia.
 • Wyłącznie marketing muzyczny! Zajmujemy się wyłącznie marketingiem muzycznym. W ten sposób zadania realizujemy w pełnym zaangażowaniu i skupieniu.

Oferta Audiomarketingu jest profesjonalną propozycją stworzenia bloku muzycznego z selektywnie dobraną muzyką oraz indywidualnym programem na potrzeby sieci radiowęzłowych, stworzonym przez specjalistów od kreowania wizerunku firm oraz ludzi z branży radiowej. Jako jedyni, oferując usługi Audio Marketingu, posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w mediach (rozgłośnie radiowe lokalne i ogólnopolskie), poparte faktyczną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami kreowania wizerunku stacji, której przekaz docierał bezpośrednio do setek tysięcy odbiorców poprzez przygotowywane programy autorskie.

Pełen zakres działań:

 • muzyka w sklepie, muzyka w centrum handlowym, muzyka w markecie, obiekcie usługowym
 • dystrybucja programu RAS V.01 (Radio Automation System V.01)
 • produkcja i emisja spotów reklamowych na potrzeby sieci radiowęzłowych (audiomarketing)
 • usługi lektorskie, nagrywanie głosu, udźwiękowienie tekstu, nagrania lektorów, czytanie tekstu
 • muzyka w sklepie, muzyka w centrum handlowym, muzyka w markecie, obiekcie usługowym
 • instalacje radiowęzłowe, technika 100V
 • regulacje związane z odpłatnością za publiczne odtworzenia muzyczne do ZAiKS i ZPAV