Telefon:
94 721 3000
E-mail:
biuro@audio-marketing.pl
Opis zdjęcia „Wystarczą tylko minuty aby przekonać się jak skutecznie wykorzystać przestrzeń dźwiękową. Pozostaną lata aby czerpać z niej zyski.”

Submenu

Fakty

Dobrze dobrana muzyka sprzedaje

Właściciele dobrych sklepów i zakładów usługowych wiedzą nie od dziś, że muzyka podnosi sprzedaż, ale odtwarzając ją powinni pamiętać o obowiązkowych opłatach na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

czytaj więcej

Wyobraźnia na usługach reklamy

Reklamy mają na celu skłonić konsumenta do wyboru produktu i jego kupna. Twórcy reklam posługują się rozmaitymi środkami oddziaływania.

czytaj więcej
Muzyka w sklepieMuzyka w sklepie
Muzyka w hoteluMuzyka w hotelu
Muzyka w galeriiMuzyka w galerii
Muzyka w kawiarniMuzyka w kawiarni

Radio Schedule Program to forma stworzonej audycji radiowej, której emisję rozpoczynamy wraz z godziną otwarcia Twojego sklepu. Przez cały dzień, 365 dni w roku, perfekcyjnie dobrany program muzyczno-reklamowy, pełen wyselekcjonowanej muzyki, sformatowanej i przygotowanej dla klientów docelowych oraz personelu. Radio Schedule, jak sama nazwa wskazuje charakteryzuje się poukładaną formą i treścią, przez odpowiednio przygotowane bloki muzyczno-reklamowe. Każdy dzień ma określony plan, odtwarzane materialy reklamowe mają określoną godzinę lub przedział czasowy, dobierane i losowo generowane utwory pobierane są z wcześniej zaprogramowanej bazy, w zależności od charakterystyki miejsca, w którym jest odgrywany.

Dzięki RAS (radio Schedule Program) zapomnisz o przypadkowej, często drażniącej ucho muzyce z ogólnopolskiego czy lokalnego radia, zapomnisz o konieczności ciągłej zmiany reperturau płyty CD, zapomnisz o przewadze słowa nad muzyką, zapomnisz o kiepskich dowcipach, męczących gagach, informacjach o polityce, zapomnisz o dominujących reklamach lub piosenkach, które kompletnie nie pasują do charakterystyki Twojego miejsca sprzedaży, Twoja identyfikacja muzyczna będzie indywidualna, dbając o zachowanie korzystnego wizerunku.

W ciągu kilkunasto-godzinnej audycji muzycznej, otrzymasz:

  • dawkę czystej, pozytywnej energii muzycznej słysząc utwory dobrane przez profesjonalistów z branży radiowej
  • utwory dopasowane do formatu prowadzonej przez Ciebie działalności w celu zachęcenia klienta i przedłużenia czasu jego wizyty
  • pakiet kilku głównych jingli – Twoich identyfikatorów muzycznych
  • informowanie o promocjach
  • informowanie o czasie
  • comiesięczna aktualizacja bazy muzycznej
  • Twoja ingerencja ograniczona do zera
  • emisja przygotowanych wcześniej, wyprodukowanych profesjonalnych spotów reklamowych i komunikatów

Audycję przygotowujemy w oparciu o profesjonalny program do prowadzenia profesjonalnej stacji radiowej czy radiowęzła – Radio Automation Software. Funkcjonalność programów tego typu potwierdziły już tysiące klientów na całym świecie.