Telefon:
94 721 3000
E-mail:
biuro@audio-marketing.pl
Opis zdjęcia „Wystarczą tylko minuty aby przekonać się jak skutecznie wykorzystać przestrzeń dźwiękową. Pozostaną lata aby czerpać z niej zyski.”

Submenu

» Kim jesteśmy?

Fakty

Dobrze dobrana muzyka sprzedaje

Właściciele dobrych sklepów i zakładów usługowych wiedzą nie od dziś, że muzyka podnosi sprzedaż, ale odtwarzając ją powinni pamiętać o obowiązkowych opłatach na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

czytaj więcej

Wyobraźnia na usługach reklamy

Reklamy mają na celu skłonić konsumenta do wyboru produktu i jego kupna. Twórcy reklam posługują się rozmaitymi środkami oddziaływania.

czytaj więcej
Muzyka w sklepieMuzyka w sklepie
Muzyka w hoteluMuzyka w hotelu
Muzyka w galeriiMuzyka w galerii
Muzyka w kawiarniMuzyka w kawiarni

Zespół naszej firmy to nie przypadek. Stanowią go specjaliści z branży multimedialnej z wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności zdobywaliśmy przez minione 10 lat pracując w znanych lokalnych i ogólnopolskich rozgłośniach radiowych. Charakter pracy pozwalał nam na rozwijanie wiedzy merytorycznej i praktycznej w różnych dziedzinach pokrewnych. Pracowaliśmy między innymi dla firmy Multimedia (RMF Maxxx), Radio Północ, Radio Fan, Radio Fama, Radio szczecin, Gadu-Gadu S.A. (Gadu Radio), Firma Garnier (produkcja audycji konkursowych), Polskie Radio Toronto (Kanada), ...

Oferta Audio-Marketingu jest innowacyjna i bezkonkurencyjna. Zespół firmy, w którym każdy jest odpowiedzialny za swój obszar działania, powoduje, że w promocji wizerunku firmy poprzez działania marketingowe, związane z emisją muzyczno-reklamową, nasze działania to nie przypadek. Sprzedajemy konkretny produkt, który ma ściśle wyznaczony cel, a systematyczna dbałość o poziom przygotowywanych programów, plasuje tę ofertę ponad każdą inną.