Telefon:
94 721 3000
E-mail:
biuro@audio-marketing.pl
Opis zdjęcia „Wystarczą tylko minuty aby przekonać się jak skutecznie wykorzystać przestrzeń dźwiękową. Pozostaną lata aby czerpać z niej zyski.”

Submenu

Fakty

Dobrze dobrana muzyka sprzedaje

Właściciele dobrych sklepów i zakładów usługowych wiedzą nie od dziś, że muzyka podnosi sprzedaż, ale odtwarzając ją powinni pamiętać o obowiązkowych opłatach na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

czytaj więcej

Wyobraźnia na usługach reklamy

Reklamy mają na celu skłonić konsumenta do wyboru produktu i jego kupna. Twórcy reklam posługują się rozmaitymi środkami oddziaływania.

czytaj więcej
Muzyka w sklepieMuzyka w sklepie
Muzyka w hoteluMuzyka w hotelu
Muzyka w galeriiMuzyka w galerii
Muzyka w kawiarniMuzyka w kawiarni

Oferta cenowa produkcji spotów reklamowych

Nagranie lektorskie wyceniane są indywidualnie w zależności od ilości czystego tekstu, preferowanego języka, celu przeznaczenia materiału reklamowego oraz skomplikowania treści (zwykły czy specjalistyczny)

Jeśli szukasz lektora do tekstu, głosu lektora do prezentacji, filmu, lektora do materiału reklamowego, lub prowadzisz firmę i dysponujesz inną niż polska wersją językową filmu *avi, *mpeg, *dvd, *vcd i na potrzeby swojej działalności pragniesz przetłumaczyć film i uzyskać wersję z polskim podkładem głosowym, wystarczy skontaktować się z nami. Kwoty takiego nagrania zaczynają się już od 40 zł netto / stronę A4 czystego tekstu.

Analogicznie w przypadku przygotowania spotu reklamowego. Cena uzależniona jest od tego, czy dysponujesz gotowym scenariuszem czy nie, do jakich celów potrzebna jest reklama (radio lokalne, sieć radiowęzłowa, strona www, prywatnie, prezentacja cd, radio ogólnopolskie, tv). Koszt produkcji spotu zaczyna się już od 120 zł netto.

Profesjonalnie, fachowo i niedrogo, to stanowi naszą ofertę jedną z najbardziej atrakcyjnych. Skontaktuj się, to nic nie kosztuje!

Nie dysponujemy gotowym cennikiem! Podaj cenę wskazaną przez konkurencję - otrzymasz od nas realizację znacznie tańszą!

Elastyczność oraz indywidualne spojrzenie na Twoje zlecenie!

Każdą realizację wyceniamy indywidualnie, wystarczy wysłać zapytanie drogą email na
kontakt@audio-marketing.pl